Naše filozofie

Naším cílem je vyrábět cenově dostupné vyjímatelné vestavby, které si díky stavebnicové koncepci může každý zákazník přizpůsobit dle rozměrů svého vozidla a svých požadavků. 

Uvědomujeme si, že každý má jinou představu, jak by měla vestavba vypadat a fungovat. Tato představa se může navíc v čase měnit, ať již z důvodu změny životního stylu, změny vozidla, rozrostení se rodiny nebo přímo na základě vlastních praktických zkušeností. Proto naše vestavby umožňují snadnou změnu konfigurace, kdy si jen dokoupíte nějaké další komponenty a použijete je ke stávajícím. Můžete tak radikálním způsobem měnit celkovou koncepci vestavby při minimálních finančních nárocích.

Nechceme, aby naše skříňky byly použitelné pouze několikrát ročně, a tak můžete mít sadu zásuvek navíc, ve kterých budete mít například nářadí, které využíváte pro svoji práci. Pak jen prostou výměnou zásuvek změníte svojí pracovní dodávku na kempingovou a zase zpět.

Dlouhodobým zkoušením, jsme zjistili, že krásné rozkládací kuchyňky, které jsou pevnou součástí boxů, vypadají opravdu velice líbivě, ale ve skutečnosti nás zbytečně připravují o to nejcennější při kempování v autě – SNADNO a RYCHLE PŘÍSTUPNÝ ÚLOŽNÝ PROSTOR, kde se navíc dobře udržuje pořádek.

I v našich zásuvkách můžete mít lednici, dřez či vařič, nejste ale odsouzeni kuchtit pouze za autem i v případech, kdy se vám to nehodí. Vše si přemístíte, kam zrovna potřebujete. Obsah zásuvek, či celé zásuvky přemístíte do jiné skříňky, nebo úplně mimo vozidlo. Zároveň nádrž s čerpadlem ani trakční baterie nikdy nezabírají drahocenné místo v zásuvkách.

Praxe navíc ukázala, že většinou instalaci/demontáž vestavby provádí jeden člověk a proto je vše rychle rozložitelné na malé a relativně lehké části, které lze snadno pronést běžnými dveřmi a dokonce i po schodech.

© 2019 VacuClean s.r.o.
IČ: 276 51 444